Maamajade ja talude ost koos maaga

Maamajade ja talude ost koos maaga üle Eesti

Soovid müüa talu, põllumajandusettevõtet, maamaja või suvilat, mille juurde kuulub arvestatav kogus metsa ja maad? Ostame kõik korraga!

Kui soovid müüa ainult maad ja hooned koos hoovialaga endale jätta, aitame vajalike maamõõtmiste ja asjaajamisega. Samuti saame aidata, kui soovid müüa ainult osa maamaja, talu või farmi juurde kuuluvast metsamaast ja põllumaast.

Teeme metsa- ja maatehinguid kõikjal Eestis. Ostame talusid koos maaga nii Lääne- Eesti saartel, Ida- Virumaa metsades kui ka kuppelmaastikuga Lõuna- Eestis.

Meil on pikaajaline kogemus nii metsa- kui ka maatehingutes. Enam kui 25 tegutsemisaasta jooksul on meil välja kujunenud tugevad partnerid nii metsanduses kui ka põllumajandussektoris. Ise metsa majandamisega tegeleva ettevõttena saame pakkuda paremat hinda kui vahendajad!

Soovite kiiret tehingut ja raha kohe kätte? Või kõrgemt hinda, millega kaasneb pikem müügiperiood? Meie saame pakkuda mõlemat.

Küsimuste ja müügisoovi korral võtke ühendust – meie ostame kogu aeg!

  Võta ühendust!

  Rästa 18-2 (1. korrus)
  13417, Tallinn, Eesti

  OÜ ESTEST PR
  Reg.nr.10256249
  EE100251623

   Täname saadetud päringu eest!

   Palun jätke oma hinnasoov, et saaksime Teile teha pakkumise kiiresti ja mugavalt.

   Soovin saada est-land.ee uudiskirja

   Lubame, et me ei levita meile usaldatud kontakte!
   Täname sõnumi eest. See saadeti teele.

   Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /data01/virt5809/domeenid/www.est-land.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /data01/virt5809/domeenid/www.est-land.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('property') #1 /data01/virt5809/domeenid/www.est-land.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('property') #2 /data01/virt5809/domeenid/www.est-land.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<meta property=...', 'https://est-lan...') #3 /data01/virt5809/domeenid/www.est-land.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<!DOCTYPE html>...', 'https://est-lan...') #4 /data01/virt5809/domeenid/www.est-land.ee/htdocs in /data01/virt5809/domeenid/www.est-land.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373