Põllumaa ost - ostame põllumaad

Põllumaa ost üle Eesti

Põllumaa ost üle Eesti. Kõik pakkumised on oodatud!

Soovite müüa põllumaad koos metsaga? Ostame mõlemad!

 • Ostame põllumaad, haritavat maad, rohumaad ja karjamaad.
 • Meile võib pakkuda nii hea mullaviljakusega põldu, sööti jäetud põllumaad kui ka võsastunud põllumaad.
 • Ostame mahepõllumajandusmaad, osa põllumaast, kuid ka koormatistega ja kaasomandis haritavat maad.

Kasutame tehingute eest tasumiseks notari deposiitarvet, mis garanteerib müüjale kogu müügisumma saamise koheselt.

Kiire ja turvaline tehing parima hinnaga.

Millist põllumaad me ostame?

Mööda Eestit ringi sõites võib näha eri-ilmelisi põllumaid: üles küntud haritavat maad, püsirohumaad, karjamaad ja ka sööti jäetud või juba võsastunud põllumaad. Millist põllumaad me ostame?

Rohumaa ostmine

Enamasti loomakasvatusega seotud rohumaad on kõrges hinnas nagu kõik teised põllumaad. Korralikult hooldatud rohumaa pakub loomadele küllusliku ja toitva suutäie, kuid see ei püsi iseenesest. Ostame meeleldi rohumaad kõikjal Eestis – küsi hea hinnaga pakkumist!

Põllumaa ost

Meile võib müügiks pakkuda igasugust põllumaad – nii regulaarses kasutuses olevat haritavat maad kui ka võsastunud kõlvikut. Sul on põllumaa mida enam ei kasuta või millelt soovid heade hindade kestmisel tulu teenida? Küsi kindlasti pakkumist ka meilt!

Ostame põllumaad koos metsaga

Sul on põllumaad ja metsamaad ning soovid neid müüa? Lihtsam on müüa ühele ostjale – ostame mõlemad! Nii saad maa müügilt lihtsalt tulu teenida ja ühele ostjale müües on vähem asjaajamist. Kogenud metsa- ja maamajanduse ettevõttena saame pakkuda abi müügiga seotud asjaajamisel ning kiiret ja turvalist tehingut.

Võsastunud põllumaa ost

Sööti jäetud põllumaale kasvasid põõsad ja puud? Vana talumaja juurde jäänud põllumaad on võssa kasvanud? Ostame võsastunud põllumaad kõikjal Eestis – olenemata sellest kas seal kasvab lehtpuuvõsa või on algus pandud noore metsa kasvamisele.

Mahepõllumajandusmaa ost

Eestis on Euroopa keskmisest oluliselt rohkem mahepõllumajandusmaad, mis tõuseb järjest enam hinda! Kui Sinu maa kuulub mahepõllumajandusmaa alla ja soovid seda müüa, ostame selle hea meelega! Meil on pikaajalised kogenud partnerid, kelle abiga kanname mahepõllumajandusmaa eest asjatundlikku hoolt.

Põllumaa ostmine kos talu või maamajaga

Maamajade ja talude juurde kuulub tihti ka arvestatav tükk põllumaad ja metsamaad, mida talu majandamisel kasutati ära loomapidamseks, põllusaaduste kasvatamiseks ja küttepuude raiumiseks. Kui Sul on talu või maamaja, mille juurde kuulub ka arvestatav hulk maad, ostame korraga nii maa kui ka hooned koos õuealaga. Soovi korral saame õueala koos hoonetega ka välja mõõta ja osta ainult maa ja metsa.

Ostame osa metsa- ja põllukinnistust

Mõnikord tundub, et põllumaa või metsakinnistu on natuke liiga suur ja sellest võiks endale jätta ainult osa – ning samal ajal müüdavalt poolelt tulu teenida. Saame selle sooviga aidata. Kindla müügisoovi korral aitame asjaajamisega omal kulul ja teeme vajalikud mõõdistused. Püüame leida tehingu, mis on müüja jaoks sobivaim.

Hüpoteegiga koormatud põllumaa ost

Sinu maale kehtivad koormatisedkuid soovid põllumaad müüa? Ostame hüpoteegiga koormatud põllumaad. Meile võib pakkuda maad müügiks ka siis, kui ei ole 100% kindel, millised koormatised ja servituudid sellele kehtivad. Aitame kogu müügiga seotud asjaajamisel.

Kaasomandis põllumaa ost

Soovite müüa kaasomandis põllumaad? Aitame võõrandada mõttelise osa kaasomandis põllumaast ja selle müügilt tulu teenida. Kui maa majandamine, sellelt tulu teenimine ja välja rentimine on kaasomandi tõttu raskendatud, omandame teie osa kaasomandist ja võtame asjaajamise enda kanda.

Ostame põllumaa looduskaitseliste piirangutega aladel

Põllumaa asub kaitsealusel maal, rahuvuspargis või Natura 2000 alal? Majandamispiirangud ja asukoht kaitsealusel alal ei takista ostu-müügi tehingu sõlmimist.

Ostame põllumaad kõikjal Eestis

Ostame põllumaad kõikjal Eestis – viljakate muldadega põllumaid Järvamaal, Tartumaal, Jõgevamaal ja Viljandimaal. Meile võib müügiks pakkuda haritavat maad Lõuna-Eestis Valgamaal, Põlvamaal ja Võrumaal, kuid ostame põllumaid ka Ida-Virumaal ja Lääne-Virumaal. Ostame põllumaad Lääne-Eestis ja saartel – Pärnumaal, Läänemaal, Saaremaal ja Hiiumaal kuid ostame haritavat maad meeleldi ka Raplamaal ja Harjumaal.

Vajate abi müügi seonduval asjaajamisel ja maamõõtmisel? Kindla ostusoovi puhul korraldame kogu tehinguga seonduva asjaajamise omal kulul.

Meil on enam kui 25 aastat kogemust põllumaa tehingutes ja kindlad välja kujunenud partnerid põllumajandussektoris. Saame pakkuda paremat hinda kui vahendajad – meie eesmärk ei ole teie arvelt teenida.

Küsimuste ja müügisoovi korral võtke meiega ühendust – meie ostame kogu aeg!

  Võta ühendust!

  Rästa 18-2 (1. korrus)
  13417, Tallinn, Eesti

  OÜ ESTEST PR
  Reg.nr.10256249
  EE100251623