Ostame keskealise metsaga metsamaad

Keskealise metsaga metsamaa ost üle Eesti

Omate keskealise metsaga metsamaad ja soovite seda müüa? Ostame metsamaad üle Eesti! Meile võib pakkuda nii männikuid Lõuna-Eesti kuppelmaastikul, kaasikuid Harjumaal kui ka paksusid kuusikuid Ida-Virumaal.

Keskealise metsaga metsamaa moodustab Eesti metsavarudest kõige suurema osa ja kuigi puud on saavutamas oma täit elujõudu, vajab see siiski veel palju hoolt ja kannatust, et sealt väärtuslikku puitu saada.

Kui soovite oma keskealise metsaga metsamaalt tulu teenida täna, müüge see kogemustega metsafirmale. Meil on enam kui 25 aastat kogemust metsatehingute ja metsamajandamisega. Teostame harvendusraied ja teised vajalikud hooldustööd, et keskealisest metsast kasvaks väärtuslik puistu.

Soovite oma metsamaa eest kõrgemat hinda? Või raha kohe kätte? Saame pakkuda mõlemat! Kiire ja turvaline tehing – kasutame metsamaa eest tasumiseks notari deposiitarvet, mis tagab müüjale kogu müügisumma kätte saamise.

Kui soovite müüa ainult keskealise metsaga osa suuremast metsakinnistust, siis kindla müügisoovi korral korraldame tehinguga seotud maamõõtmised ja asjaajamise omal kulul. Teame tehingutega seotud üksikasju ja seetõttu saame tagada tõrgeteta tehingu.

Soovite oma keskealise metsaga metsamaad müüa? Saatke meile pakkumise kirjeldus, katastritunnused ja hinnasoov – nii saame hinnapakkumise koostada kiiresti ja mugavalt. Ise metsa majandamisega tegeleva ettevõttena saame pakkuda paremat hinda kui vahendajad.

Müügisoovi ja küsimuste korral võtke meiega ühendust!

  Võta ühendust!

  Rästa 18-2 (1. korrus)
  13417, Tallinn, Eesti

  OÜ ESTEST PR
  Reg.nr.10256249
  EE100251623