Tehing parima hinnaga

Enam kui 25 aastat kogemust metsa- ja maatehingutes

Soovid kiiret tehingut või parimat hinda? Pakume mõlemat!

Tasuta konsultatsioon. Aitame tehinguga seotud asjaajamisel

Ostame metsa ja metsamaad. Põllumaa, talude ja maamajade ost üle Eesti

Metsa ost. Metsamaa ost. Põllumaa ost. Talude ja maamajade ost. Üle Eesti. Soovid müüa oma metsa, metsamaad, põllumaad või põllumajandusettevõtet? Saada meile pakkumine koos hinnasooviga, et saaksime teha pakkumise kiiresti ja mugavalt. Ostame meeleldi ka osa kinnistust, metsamaad ja põllumaad korraga ning tegutsevaid põllumajandusettevõtteid koos maaga.

Metsamaa ost

Ostame metsamaad üle Eesti – nii raieküpse metsaga metsamaad kui ka raiutud metsamaad. Meile võib müügiks pakkuda ka metsanoorendikele, keskealise metsaga metsamaad, võsa või osa metsakinnistust. 

Meie metsatehingute ja metsamaade majandamise kogemus ulatub aastasse 1994 – teame erinevaid metsamaade tehingute ja metsandusega seotud detaile ja saame tagada kiire muretu tehingu. 

Ostame kuusikuid, kaasikuid, haavikuid ja männikuid. Meile võib müügiks pakkuda erinevaid metsatüüpe – palumetsasid, nõmmemetsasid, laanemetsasid, salumetsasid igasuguses kasvustaadiumis ja küpsusastmes.

Raieõiguse ost

Soovid metsalt tulu teenida ja jätta metsamaa endale? Ostame raieõiguse! 

Tehingu teostamiseks vajame kehtivat metsateatist ja metsamajandamiskava. Vajadusel saame koostöös partneritega need kiiresti koostada.

Hind kujuneb raiutud metsa maksumusest, millest on maha arvestatud raiega seotud kulud ja metsamaterjali transpordikulud.

Metsa ost

Ostame metsa ja metsamaad – soovid oma metsalt tulu teenida müües metsa koos maaga, ainult metsa, osa metsast või juba raiutud metsamaad? Meile võib pakkuda igas seisukorras metsa ja metsamaad.

Kui soovid metsa müüa küsi kindlasti pakkumist ka meilt! Enam kui 25-aastase metsa ja metsamaa majandamise kogemusega ettevõttena saame pakkuda paremat hinda kui vahendajad. Kiire ja turvalise tehingu tagame tasudes notari deposiitarvega.

Põllumaa ost

Ostame põllumaad nii mandril kui ka Saaremaal ja Hiiumaal. Meile võib müügiks pakkuda nii haritavat maad kui ka karjamaad, võsastunud põllumaad ja rohumaad. Saada meile kinnistu katastrinumber ja hinnasoov ning saame pakkumise teha kiiresti ja mugavalt!

Kiire ja turvaline tehing parima hinnaga! Garanteerime müüjale kogu müügisumma saamise notari deposiitarve kaudu.

Talude, maamajade ja põllumajandusettevõtete ost

Omad talu või maamaja, mille juurde kuulub ka metsa- ja põllumaad ning soovid seda müüa? Või otsid ostjat aktiivselt tegutsevale põllumajandusettevõttele? Ostame talusid, maamajasid ja farme koos maaga üle Eesti!

Kui soovid müüa ainult metsa ja maa ning jätta hooned koos õuealaga endale, aitame müügiga seotud asjaajamisel ning vajalike maamõõtmiste tegemisel. Kiire tehing – parim hind!

EstEst PR – enam kui 25 aastat kogemust metsa- ja maatehingutega

Ostame metsamaad, põllumaad, metsa ja talusid koos maaga alates aastast 1994. 

Meil on pikaajaline kogemus metsa- ja maatehingutes, tegeleme aktiivselt metsamaade majandamisega ning meil on välja kujunenud stabiilsed partnerid põllumajandussektoris.

Aitame müügiga seotud asjaajamisel, anname professionaalset nõu ja tagame kiire, tõrgeteta müügitehingu. Soovid kiiret tehingut ja raha kohe kätte? Või kõrgemat hinda pikema müügiajaga? Meie pakume mõlemat.

Müüd oma metsa või maad? Küsi kindlasti pakkumist ka meilt. Aktiivselt metsa ja maa majandamisega tegeleva ettevõttena saame pakkuda paremat hinda kui vahendajad.

  Võta ühendust!

  Rästa 18-2 (1. korrus)
  13417, Tallinn, Eesti

  OÜ ESTEST PR
  Reg.nr.10256249
  EE100251623