Millist tüüpi maad me ostame?

Metsamaa, põllumaa, haritava maa ost

Kiire tehing – parim hind. Vaata, millist tüüpi maatükkidele ja kinnistutele ootame hinnapäringuid üle Eesti

põllumaa-rent-ost

Ostame põllumaad, haritavat maad, rohumaad ja karjamaad kõikjal Eestis – meile võib pakkuda nii hea mullaviljakusega põldu, sööti jäetud põllumaad kui ka võsastunud põllumaad.

mets-metsamaa

Soovid müüa raieküpse metsaga metsamaad? Teostatud raiega metsamaad? Või metsanoorendikku? Müügiks sobivad nii lehtpuumetsad kui ka okaspuumetsad.

pold-mets

Müügiks sobivad nii kõrvuti asetsevad metsa- ja põllukinnistud kui ka eraldiseisvad kinnistud. Kiire müügisoovi korral on võimalik raha müüjale välja maksta koheselt!

talumaja

Soovid müüa talu, põllumajandusettevõtet, maamaja või suvilat, mille juurde kuulub arvestatav kogus metsa ja maad? Ostame kõik korraga! Aitame maamõõtmisel ja asjaajamisel.

karjamaa-lilled

Soovite müüa rohumaad? Rannaäärset karjamaad? Või metsaäärset niitu? Saatke meile kinnistu põhiandmed ja oma hinnasoov – ning saame teile teha pakkumise kiirelt ja mugavalt.

heinamaa-karjamaa

Teil on suurem metsakinnistu või põllumaa ja soovite müüa ainult osa sellest? Kindla müügisoovi puhul mõõdame kinnistust sobiva osa välja ja maksame müüjale raha välja koheselt.

mets-puud

Sul on raieküpse metsaga metsamaad? Parima hinna saad siis, kui müüd raieküpse metsa koos metsamaaga! Küsi pakkumist, saame pakkuda paremat hinda kui vahendajad!

raieoigus

Soovid metsalt tulu teenida, aga jätta metsamaa endale? Ostame raieõiguse! Ise metsa majandamisega tegeleva ettevõttena saame teha parima pakkumise – raha kohe kätte!

vosastunud-pollumaa

Põllumaa jäi sööti ja võsastus? Müü see kuluka taastamise asemel meile – ostame võsastunud põllumaid üle Eesti. Kiire tehing parima hinnaga.

metsanoorendike-ost

Oled teinud uuendusraie ja langil on hakanud kasvama metsanoorendik, mis vajab hoolt ja tegelemist? Ostame nii loomulikult uuenenud kui ka istutatud metsanoorendikke.

raiutud-metsamaa

Oled teinud uuendusraie või harvendusraie ja soovid metsamaad müüa? Ostame teostatud raiega metsamaad kõigis Eesti maakondades – küsi pakkumist!

mets-kuused

Ostame keskealise metsaga metsamaad. Soovid teenida tulu metsalt enne, kui see on saavutanud raieküpsuse? Küsikindlasti hinnapakkumist ka meilt!

metsamaa

Oled üks maa kaasomanikest, kuid soovid seda müüa? Aitame mõõta kaasomandis maa reaalosadeks! Samuti aitame kogu müügitehinguga kaasneval asjaajamisel.

looduskaitselised-alad-maa-mets-pold

Ostame maad looduskaitseliste piirangutega aladel üle Eesti – nii sihtkaitsevööndites, rahvusparkides, Natura 2000 aladel kui ka vääris- ja püsielupaikades.

karjamaa-lilled

Soovid müüa maad, mida ei ole koormatud liigse väetamise ja taimekaitsevahendite kasutamisega? Ostame mahepõllumajandusmaad kõikjal Eestis!

mets-metsamaa

Olete soetanud maad riigilt hüpoteegiga ja soovite seda müüa? Ostame nii hüpoteegiga koormatud metsamaad kui ka põllumaad! Aitame korraldada müügiga seotud asjaajamise.

  Võta ühendust!

  Rästa 18-2 (1. korrus)
  13417, Tallinn, Eesti

  OÜ ESTEST PR
  Reg.nr.10256249
  EE100251623

   Täname saadetud päringu eest!

   Palun jätke oma hinnasoov, et saaksime Teile teha pakkumise kiiresti ja mugavalt.

   Soovin saada est-land.ee uudiskirja

   Lubame, et me ei levita meile usaldatud kontakte!
   Täname sõnumi eest. See saadeti teele.