Ostame metsamaad ja põllumaad looduskaitseliste piirangutega aladel

Metsamaa ja põllumaa ost looduskaitseliste piirangutega aladel üle Eesti

Ostame metsamaad ja põllumaad looduskaitseliste piirangutega aladel kõikjal Eestis. Sinu kinnistu asub majandamispiirangutega alal? Küsi meilt hinnapakkumist!

Ostame nii haritavat maad, põllumaad kui ka metsamaad:

 • Rahvusparkides
 • Natura 2000 piirangualadel
 • Looduskaitsealadel
 • Sihtkaitsevööndites
 • Piiranguvööndites
 • Hoiualadel
 • Kaitsealuste loomade püsielupaikades
 • Vääriselupaikades

Enam kui 25 aasta pikkuse kogemusega maatehingutes saame pakkuda kiiret ja turvalist tehingut.

Tegeleme ise aktiivselt nii metsa kui ka maa majandamisega ning saame pakkuda paremat hinda kui vahendajad! Leiame igale kinnistule väärilise omaniku.

Soovid müüa kaitsealust metsa ja maad Põhja-Eestis, Kesk-Eestis, saartel või Lõuna-Eestis? Saada meile hinnapäring – vastame kiiresti.

Kogenud metsa- ja maatehingutega tegeleva ettevõttena saame aidata tehinguga seotud juriidilistes küsimustes, maa mõõtmisega ja teiste toimingutega.

Müügisoovi korral võta meiega ühendust läbi kontaktivormi ja küsi hea hinnaga pakkumist.

  Võta ühendust!

  Rästa 18-2 (1. korrus)
  13417, Tallinn, Eesti

  OÜ ESTEST PR
  Reg.nr.10256249
  EE100251623

   Täname saadetud päringu eest!

   Palun jätke oma hinnasoov, et saaksime Teile teha pakkumise kiiresti ja mugavalt.

   Soovin saada est-land.ee uudiskirja

   Lubame, et me ei levita meile usaldatud kontakte!
   Täname sõnumi eest. See saadeti teele.

   Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /data01/virt5809/domeenid/www.est-land.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /data01/virt5809/domeenid/www.est-land.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('property') #1 /data01/virt5809/domeenid/www.est-land.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('property') #2 /data01/virt5809/domeenid/www.est-land.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<meta property=...', 'https://est-lan...') #3 /data01/virt5809/domeenid/www.est-land.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<!DOCTYPE html>...', 'https://est-lan...') #4 /data01/virt5809/domeenid/www.est-land.ee/htdocs in /data01/virt5809/domeenid/www.est-land.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373