Ostame raieõigust

Raieõiguse ost üle Eesti

Soovite raieküpselt metsalt tulu teenida, kuid jätta metsamaa endale? Ostame raieõigust kõikjal Eestis. Soovite metsamaalt kõrgemat tulu teenida? Ostame raieküpse metsa koos metsamaaga.

Metsa majandajatena oskame raieid teostada vastutustundlikult, jättes endast maha soodsa aluspinnase metsauuenduseks. Peame kinni kokkulepetest ja tasume tehinguga kokku lepitud summa õigeaegselt.

Enam kui 25 aastat kogemust metsa majandajatena.

Teostame uuendusraie algusest lõpuni ise – vajadusel aitame koostada metsakorralduskava, valmistame raieala ette, raiume puidu sortimentideks, korraldame äraveo ja puidu müügi kokkuostjatele.

Raieõigust soovitame müüa ainult väga teadlikult metsaomanikul, kes soovib panustada ja investeerida metsa uue elutsükli alustamisse ning uue kvaliteetse metsa kasvatamisse. Teistel juhtudel soovitame müüa metsa koos metsamaaga kogenud metsafirmale – nii on võimalik saada kõrgemat hinda ja metsa edasine käekäik on juba uue omaniku vastutus.

 

Soovite müüa raieõigust või metsa koos metsamaaga? Oleme kogenud ja usaldusväärne partner metsatehingutes. Küsimuste ja müügisoovi korral võtke ühendust!

  Võta ühendust!

  Rästa 18-2 (1. korrus)
  13417, Tallinn, Eesti

  OÜ ESTEST PR
  Reg.nr.10256249
  EE100251623