Müüme metsamaad, põllumaad ja talusid koos maaga

Soovid osta metsamaad ja põllumaad Eestis? Meil on pakkuda nii raieküpse metsaga kinnistuid, haritavat maad, rohumaad kui ka raiutud metsamaad. 

Soovid osta suuremat või väiksemat metsamaad ja põllumaad investeeringuna? Maainvesteeringud on viimastel aastakümnetel olnud Eestis tulusamad kui investeeringud elamu- ja ärikinnisvarasse ning taganud stabiilse kasvu igas majandusseisus.

Meie metsamaade ja põllumaade pakkumiste hulgast leiad endale kindlasti sobiva 

Soovid osta metsamaad ja põllumaad?

Müüme suuri kinnistuid ja massiive korraga nii investeerimiseks, harimiseks kui ka raiete teostamiseks:

 • Suured metsakinnistud
 • Suured haritava maa massiivid ja põllumaad
 • Põllumaa koos metsamaaga
 • Talud ja põllumajandusettevõtted koos maaga

Meilt saab osta ka väiksemaid kinnistuid, mille väärtus tõuseb koos üldise maa hinna kasvuga:

 • Metsatukad
 • Talud koos ümbritseva õuealaga
 • Väiksemad põllumaad
 • Maakodud koos nende juurde kuuluva põllumaa ja metsamaaga

Vaata meie metsamaade, põllumaade ja hoonestatud maade pakkumisi 

Müüme metsamaad, põllumaad ja talusid koos maaga. Millist tüüpi maad soovid osta?

Põllumaa müük

Soovid osta haritavat maad? Müüme põllumaad nii eraldi kinnistute kui ka massiividena. Meil on valikus aktiivselt haritavat maad ja rohumaad, mis sobivad kohe välja rentimiseks või maatulundusmaana kasutusele võtmiseks. Müüme ka mahepõllumajandusmaad ja sööti jäetud või võsastunud põllumaad. 

Tänu maa hindade stabiilsele kasvule on põllumaa Eestis üks tulusamaid investeeringuid. Soovid oma põllumassiivide portfelli täiendada viljaka põllumaaga, mille harimiselt tulu teenida? Või hoopis investeerida põllumaasse ja lõigata kasu põllumaa hinna üldiselt kasvult ning renditulult? Võta meiega ühendust – aitame leida Sinu soovidele ja vajadustele vastava kinnistu.

Metsamaa müük

Soovid osta metsamaad Eestis? Müüme metsamaad nii suurinvestoritele kui ka väikeomanikele. Meie valikus on raieküpse metsaga metsamaad, mille raiest on võimalik kohe tulu teenida – kuid ka raiutud metsamaad, metsanoorendikke ja keskealise metsaga metsamaad. 

Metsamaa Eestis on mugav investeering, sest kõik metsa igapäevaseks majandamiseks vajalikud teenused on kiiresti kättesaadavad. Seega puudub vajadus endale metsatehnikat osta. Kuid kui metsatehnika on olemas, on meie käest võimalik soetada nii suuremaid kui ka väiksemaid metsakinnistuid kõikjal Eestis!

Metsamaa väärtus kasvab peaaegu igasuguses majanduslikus olukorras, mis teeb sellest turvalise investeeringu oma varade säästmiseks ja mõõdukaks kasvatamiseks. Bioloogilise kasvu najal on Eesti metsa aastatootlus ca 3-5 %, asjatundliku metsamajandamise korral kuni 10 %.

Soovid metsa investeerida või teenida tulu raieküose metsa raielt? Aitame leida Sinu soovidele vastava metsakinnistu. 

Talude ja maamajade müük

Müüme talusid ja maamajasid üle Eesti. Meilt on võimalus osta nii maakodu ainult koos seda ümbritseva õuealaga kuid ka talusid koos metsa ja maaga. Meie kinnistute valikus leidub nii põllumajandusettevõtteid koos nende juurde kuuluva maaga kui ka hoonestusõigusega elamumaad.

Soovid osta talu või maakodu koos maaga? Töötame selle nimel, et meie valikus oleks pidevalt uusi kinnistuid, mille hulgast saad valida endale kõige sobivama. Võta meiega ühendust – meie müüme kogu aeg.

Soovid osta metsamaad ja põllumaad? Millised on eelised ostes meilt:

Tegeleme metsamaade ja põllumaade ostu, müügi ning haldusega juba aastast 1994. Meil on valdkonnas rikkalikud kogemused ja oskame soovitada oma klientidele just nende vajadustele vastava kinnistu.

Oleme kõigi kinnistute ainuomanikud ja teame kõiki kinnistuste ostu ja müügiga seotud nüansse – nii ei teki ostuprotsessis ootamatuid üllatusi ja probleeme. 

Kõik kinnistud on reaalselt müügis ja koheselt saadaval

Müüme kinnistu esimesele ostjale ja seda kodulehel näidatud hinnaga – väldid hinnasõda, mis tekib eraomanikult ostes mitme samaaegse huvilise korral. 

Maatehingud on meie igapäevatöö ja saame anda operatiivselt infot müügis olevate kinnistute kohta. Kui valid mitme kinnistu vahel, ei pea suhtlema mitme müüja või maakleriga. Saad kogu ostu tegemiseks vajaliku info kiiresti ja ühest kohast.

Meilt ostes ostad otse omanikult – puuduvad kinnisvarabüroo vahendustasud. Vahendustasu küsib maakler tavaliselt müüja käest, kuid tegelikkuses maksab selle varjatult kinni ostja. 

Kui soovid osta mitut kinnistut korraga, saame olla hinnakujunduses paindlikumad.

EstEst PR OÜ

Andres Pallas
juhataja

Rästa 18-2 (1. korrus)
13417, Tallinn, Eesti

OÜ ESTEST PR
Reg.nr.10256249
EE100251623

  Täname saadetud päringu eest!

  Palun jätke oma hinnasoov, et saaksime Teile teha pakkumise kiiresti ja mugavalt.

  Soovin saada est-land.ee uudiskirja

  Lubame, et me ei levita meile usaldatud kontakte!
  Täname sõnumi eest. See saadeti teele.

  Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /data01/virt5809/domeenid/www.est-land.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /data01/virt5809/domeenid/www.est-land.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('property') #1 /data01/virt5809/domeenid/www.est-land.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('property') #2 /data01/virt5809/domeenid/www.est-land.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<meta property=...', 'https://est-lan...') #3 /data01/virt5809/domeenid/www.est-land.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<!DOCTYPE html>...', 'https://est-lan...') #4 /data01/virt5809/domeenid/www.est-land.ee/htdocs in /data01/virt5809/domeenid/www.est-land.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373