Raieküpse metsaga metsamaa ost

Raieküpse metsaga metsamaa ost üle Eesti

Soovite müüa raieküpse metsaga metsamaad? Küsige kindlasti pakkumist ka meilt! Saame teie metsa eest pakkuda paremat hinda kui vahendajad – meie eesmärk ei ole teie arvelt teenida.

Puidu hind on saavutanud rekordtasemed ja raieküpse metsaga metsamaa eest on võimalik saada paremat hinda kui kunagi varem – kuid head hinnad ei pruugi kesta igavesti. Juba täieliku elujõu ja raieküpsuse saavutanud puit ei muutu aja jooksul paremaks vaid hakkab peagi väärtuses kaotama. See tähendab, et raieküpset metsa ei ole mõistlik jätta järgmistele põlvedele vaid pigem tasub teenida metsamaalt kõrgeimat võimalikku tulu.

Ostame raieküpse metsaga metsamaad üle Eesti. Ise metsa majandamisega tegeleva ettevõttena saame pakkuda kõrgemat hinda kui spekulandid, kes soovivad vahendamisega lihtsat tulu teenida.

Tagame müüjale kogu müügisumma saamise kasutades tehingu eest tasumiseks notari deposiitarvet. Oleme paindlikud – vastavalt müüja soovile saame metsamaa välja osta koheselt.

Meile võib müügiks pakkuda nii okaspuumetsasid, lehtpuumetsasid kui ka segametsasid. Saame aidata müügitehinguga seotud asjaajamisel, maamõõtmisel ja vajadusel saame koos koostööpartneritega kiiresti koostada metsale metsakorralduskava.

Soovite müüa raieküpse metsaga metsamaad? Turvaline tehing ja parim hind! Küsige meilt pakkumist.

  Võta ühendust!

  Rästa 18-2 (1. korrus)
  13417, Tallinn, Eesti

  OÜ ESTEST PR
  Reg.nr.10256249
  EE100251623