Põllumaa Saue vallas

Müüa põllumaa Harjumaal Saue vallas. Sihtotstarve: maatulundusmaa 100%

24 500
Põllumaa Rapla vallas

Põllumaa Rapla vallas

30 000
Kinnistu Mustvee vallas

Põllumaal on kehtiv rendileping kuni 2025a lõpuni

33 000
Põllumaa Mäetagusel
37 000
Põllumaa Kehtna vallas

Müüa põllumaa Kehtna vallas.

40 000
Elamukrunt koos päikesepargi liitumisega

Elamukrunt Jõelähtme vallas koos päikesepargi ehitamise võimalusega. Projekteerimistingimuste

40 000
Põllumaa Tamsalu lähedal

Põllumaa Tamsalu lähedal

45 000
Müüa põllumaa Jõhvi lähedal

Maa on haritud ja kasutuses

46 500
Ilus merepiiriga kinnistu

Püsirohumaa. Ehitusõigust ei ole

49 000
Poolsaar – kinnistu Pärnu jõe ääres. Ehitamine lubatud!

Kinnistu Pärnu jõe ääres Püsirohumaa. Osta endale isiklik

49 000
Detailplaneeringuga kinnistud Hagudis

Müüakse ühiselt 5 kehtestatud detailplaneeringuga kinnistut, millest 4 on kõrghaljastusega elamumaad.

50 000
Põllumaa Vinni vallas

Rendileping puudub

50 000
Põllumaa Järva-Jaani lähedal

7ha on haritud ja kasutuses

56 000
Põllumaa Rapla vallas

Põllumaa Rapla vallas

70 000
Sümpaatne ehitusõigusega kinnistu Harjumaal

Sümpaatne ehitusõigusega kinnistu Harjumaal

85 000
Põllumaa Vinni vallas

Põllumaal on kehtiv rendileping

90 000
Põld Järvamaal

Rendileping kuni 2024a. lõpuni

90 000
Põld Rapla vallas

Rendileping kuni 2025a. lõpuni

95 000
Suur metsamaa Hiiumaal

Kasvava metsa tagavara on 4230 m3, enamuses mänd ja kuusk.
Natura 2000 toetus on kuni 1824.- eurot aastas.

149 000
Väga hea põllumaa Väike-Maarja lähedal/

Kogu maa on haritud ja kasutuses

150 000
Kaks põllumaad Taebla lähedal

Kogu maa on haritud ja kasutuses

200 000
Elamumaa Tallinna lähedal

Haruldane võimalus suurema privaatse krundi otsijale!

299 000
Kaks põllumaad Sangaste lähedal

Kogu maa on haritud ja kasutuses

400 000
Väga hea põllumaa Tapa lähedal

Kogu maa on haritud ja kasutuses

500 000

Põllumaa müük Eestis. Müüme põllumaad

Põllumaa müük Eestis. EstEst PR meeskond on tegelenud põllumaade müügiga alates aastast 1992. Meil on usaldusväärsed partnerid põllumajandussektoris, kelle abiga kanname kõigi müügis olevate põllumaade eest asjatundlikku hoolt. 

Meie põllumaa müügipakkumiste hulgast leiab kinnistuid üle Eesti – müüme kõrge mullaviljakusega põllumaad Kesk-Eestis ning suuremaid põllumassiive ja väiksemaid põllulappe kõigis maakondades – Lääne-Eestis ja saartel.

 

Millist põllumaad me müüme?

Meie põllumaade valikusse kuulub nii väiksemaid soodsamaid põllukinnistuid kui ka suuremaid ja kõrgema väärtusega põllumassiive. Püüame oma maade pakkumisi täiendada eritüübiliste põllumaadega, et igal ostjal oleks võimalik leida just tema vajadustele vastav kinnistu.

Soovite osta põllumaad eraisikuna oma tarbeks põllusaaduste kasvatamiseks? Otsite põllumajandusettevõtja või investorina suuremat põllumassiivi? Aitame igaühel leida tema vajadustele vastava põllumaa põllukultuuride kasvatamiseks, karjamaaks ja välja rentimiseks. Kui ostate mitu kinnistut korraga, saame olla hinnakujunduses paindlikumad.

 

Müüme erinevat tüüpi põllumaad

Kuigi põllumaa kasutusotsatarbe saab määrata omanik ise, saab meilt osta juba konkreetsel otstarbel kasutuses olnud maatükke. Nii võib meie põllumaade müügipakkumiste hulgast leida niitusid ja heinamaad, karjamaad, haritavat maad ning ka sööti jäetud ja võsastunud põllumaad. 

Aeg-ajalt on meie müüdavate kinnistute hulgas ka mahepõllumajanduseks sobivat maad ning meilt saab osta ka talusid ja põllumajandusettevõtete maid koos hoonetega.

 

Haritava maa müük

Kõige suurema osa meie põllumaa müügipakkumistest moodustavad haritavad põllumaad – nii harimiseks valmis põllumaad kui ka juba kehtivate rendilepingutega põllumaad. Müüme haritavad maad kõikjal Eestis – nii viljakate muldadega põldusid Jõgevamaal, Tartumaal, Lääne-Virumaal ja Viljandimaal kui ka mujal – näiteks Läänemaal, Saaremaal ja Hiiumaal.

Meilt saab osta nii väiksemaid põllulappe enda tarbeks vilja, kartuli ja aiasaaduste kasvatamiseks kui ka suuremaid põllukinnistuid mis sobivad investoritele välja rentimiseks või põllumajandusettevõtetele tulu teenimiseks. 

Müüme kõrvuti asetsevaid põllumaid, hea ligipääsetavusega tee ääres asuvaid põlde ning põllumaid koos metsamaaga.

 

Rohumaa ja karjamaa müük

Müüme põllumaad, mis on olnud aktiivselt kasutuses karjamaa ja rohumaana. Meil on müügiks pakkuda nii looduslikke niitusid kui ka külvatud põllukultuuridega heinamaid. 

Müüme rohumaad ja karjamaad erinevates piirkondades – meie maade valik täieneb ja muutub pidevalt. Meilt ostes saate olla kindlad, et ei osale hinnasõjas – müüme esimesele kindlale ostjale hinnakirjajärgse hinnaga ning ei jää ootama “paremaid” pakkumisi.

 

Talude ja maamajade müük koos põllumaaga

Meie maapakkumiste hulgas on tihti talusid ja maamajasid koos maaga. Tavaliselt pakume võimalus osta ainult hooned koos ümbritseva õuealaga, eraldi põllumaad (ja metsamaad) ning soovi korral ka kogu talumaa või põllumajandusettevõtte – ehk siis hooned koos neid ümbritseva maa ja ka kaugemate kinnistutega.

Müüme põllumaad kõikjal Eestis

Meie põllumaa müügipakkumised uuenevad pidevalt ja kuigi alati ei ole saadaval põllulappe ja põllumassiive igas Eesti maakonnas, saame aidata sobiva maatüki leidmisel kõikjal Eestis. Soovite osta põllumaad mandril või saartel? Saame aidata! Müüme põllumaad:

 • Valgamaal
 • Põlvamaal
 • Läänemaal
 • Ida-Virumaal
 • Pärnumaal
 • Lääne-Virumaal
 • Hiiumaal
 • Jõgevamaal
 • Järvamaal
 • Viljandimaal
 • Raplamaal
 • Harjumaal
 • Tartumaal
 • Võrumaal
 • Saaremaal

 

Põllumaa müük – osta põllumaad otse omanikult

Oleme kõigi müügis olevate põllumaade omanikud – see tähendab, et kõik meie kodulehel olevad maad on kohe saadaval. Valige välja sobiv põllumaa ja saatke päring – vastame 1-2 tööpäeva jooksul! Kindla ostusoovi korral võite arvestada, et müüme hinnakirjas näidatud hinnaga ja tagame kiire turvalise tehingu.

Kinnistud, mille puhul ootame teiepoolset hinnapakkumist saame pakkuda paindlikku hinnakujundust ning püüame saavutada mõlemale osapoolele kasuliku kokkuleppe. Kui soovite osta mitut kinnistut korraga saame samuti pakkuda paremat hinda.

Meilt kui otse omanikult ostes saate olla kindel, et ei maksa kinni kinnisvarabüroode varjatud vahendustasusid. Saame anda kogu info kinnistu kohta kiiresti ja mugavalt ühest kohast ning kui soovite meie poolt pakutavaid kinnistuid võrrelda, saate ka selleks info kiirelt kätte.

Tutvuge meie põllumaa ja haritava maa müügipakkumistega, valige endale sobiv ja saatke päring oma huviga – vastame kiiresti!